Op vrijdagavond 5 mei 2023 vieren we Bevrijdingsdag in Goedereede. En het belooft nu al een onvergetelijke avond te worden!

  • 18.00 uur – DJ Marthijs draait vanaf 18:00 uur en hij weet het feest goed op gang te brengen! Natuurlijk zijn ook de welbekende eetgelegenheden al vanaf het begin van de avond op de Markt te vinden.
  • 19.00 uur – We hopen deze avond ook de 98-jarige Canadese oorlogsveteraan Roly Armitage te ontvangen. Hij heeft Goedereede al meerdere keren bezocht en maakt met zijn verhalen altijd diepe indruk. Ook onze burgemeester Ada Grootenboer-Dubbelman zal dan aanwezig zijn.
  • 20.00 uur – Om 20:00 uur verwelkomen we een ‘oude bekende’: Coverband De Bijtels! Zoals we eerder hebben ervaren, spelen zij met de grootste hits en leukste feestmuziek het dak van onze muziektent. Daar wil je bij zijn!
  • 23.00 uur – Einde programma.

Let op: Het is op onze evenementen niet toegestaan om glaswerk te gebruiken en/of mee te nemen. De organisatie heeft het recht om het programma te wijzigen. Betreden is op eigen risico.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.